Wyświetl pojedynczy post
Wisła&Lechia
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3943
Stary 07.12.2008, 11:41
Ja mam pytanie ilu nas było w Gliwicach pe przegrany mecz 0:1 :/ A najlepiej to mógłby ktoś wkleic zdjęcie naszych kibiców tam ?
Odpowiedz cytując