Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Wisła&Lechia
Guest
#
3943
07.12.2008, 11:41
Ja mam pytanie ilu nas było w Gliwicach pe
przegrany mecz 0:1 :/ A najlepiej to mógłby ktoś wkleic zdjęcie naszych kibiców tam ?
Wisła&Lechia