Wyświetl pojedynczy post
Kamson
Senior Member
 
 
Od: 04.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3182
Stary 07.12.2008, 11:14
tommiyacht napisał(a):Wyświetl post
nie jestem pewien ale obiło mi sie o uszy ze to byl ostatni mecz Costlyego w barwach Gks. sądze że zrobił to celowo żeby nie mieć problemów z opuszczeniem klubu.
Komentatorzy coś mówili, że Costly chce rozwiącać kontrakt i to miał być dodatkowy pretekst.
WISEŁKA NIGDY NIE ZGINIE
Odpowiedz cytując