tommiyacht napisał(a):

|
nie jestem pewien ale obiło mi sie o uszy ze to byl ostatni mecz Costlyego w barwach Gks. sądze że zrobił to celowo żeby nie mieć problemów z opuszczeniem klubu.
|
Komentatorzy coś mówili, że Costly chce rozwiącać kontrakt i to miał być dodatkowy pretekst.