Temat
:
Co Ci przyniósł Mikołaj?
Wyświetl pojedynczy post
PituTSW
Member
Od: 10.2008
Skąd: Kraków
Offline
#
11
07.12.2008, 11:01
Eh to chyba ja dostałem najmniej oryginalne prezenty
Tylko słodycze i kasa. Mikołaj się nie wysilił za bardzo
PituTSW
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do PituTSW
Znajdź inne posty napisane przez PituTSW