Temat
:
rFactor F1 League - nowa liga TWSD - informacje
Wyświetl pojedynczy post
Genio
Senior Member
Od: 12.2002
Offline
#
72
07.12.2008, 11:00
tajfun zrobil ten czas w bolidzie BMW, ale wybral inny zespol, jako ze jest w tabeli przed Tobą mial wczesniej prawo wyboru, wybral McLarena, wiec Tobie pozostalo drugie miejsce w tym zespole
Genio
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Genio
Znajdź inne posty napisane przez Genio