WiślakNH napisał(a):

To nie jest początek mojej przygody z siłownią 
Chodziłem na siłke kilka miesięcy i teraz od jakiegoś czasu ćwiczyłem w domu z racji zakupionego sprzętu.
Co do cyklu to teraz przychodzi mi taki banalny,a mianowicie :
1.Klata : ławka prosta z ze sztangą + hantle,ławka skośna
Biceps : modlitewnik z gryfem łamanym,hantle
2.Plecy : 'drążek' od ławki : przyciąganie do brzucha,przyciąganie za kark,hantle
Triceps : ręce na czymś wyższym,reszta ciała na podłodze i takie jakby pompki,coś z hantlami
Kaptur : Wzniosy ramion
3.Barki : sztanga za głowę,coś z hantlami
Przedramię : podchwyt,nad chwyt
Nogi : uda,pośladki na przyrządzie,który mam z ławeczką,łydki - wzniosy na palcach z obciążeniem
Ile robić serii i po ile powtórzeń?
|
Jeśli chcesz robić masę to rób 4 serie 12-10-10-8, cały czas zwiększając ciężar. 3 ćwiczenia na duże partie, 2 na małe - tak jak to rozpisałeś.