Wyświetl pojedynczy post
e-wisla
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3180
Stary 07.12.2008, 09:57
Nesta to żeś błysnął
Po tym pięknym poście który spłodziłeś na temat relatywizmu moralnego wychodzi mi tu że jesteś jego najlepszym przykładem.
Ale tak to jest jak się jest zaślepionym nienawiścią i chce się dosrać wrogiemu klubowi za wszelką cene.
Tym razem się skompromitowałeś ale nie sądzę zebyś coś wyciągnął z tej lekcji.
Faul Costlyego to czyste s****ysyństwo. Niektórzy go jeszcze niedawno do Wisły chcieli. Tymczasem jak widać typek ma problemy z głową.
Odpowiedz cytując