Temat
:
[Siatkarki] TS WISŁA KRAKÓW 2008/2009 + przygotowania
Wyświetl pojedynczy post
Forester
Senior Member
Od: 06.2005
Offline
#
63
07.12.2008, 07:22
już za niespełna 4 godziny derby na hali przy Reymonta 22,
zapowiedź tego meczu z punktu widzenia zespołu z Rakowickiej:
http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1434
Forester
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Forester
Znajdź inne posty napisane przez Forester