Wyświetl pojedynczy post
Forester
Senior Member
 
Od: 06.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#63
Stary 07.12.2008, 07:22
już za niespełna 4 godziny derby na hali przy Reymonta 22,
zapowiedź tego meczu z punktu widzenia zespołu z Rakowickiej:http://siatkowka.tswisla.pl/?akcja=news&id=1434
Odpowiedz cytując