|
Dzięki ;]
Ktoś jeszcze jakieś rady? jak na razie mam "coś" takiego do tej pracy i to chyba sie do tego łapie ale nie wiem co jeszcze bo jak na razie trochę mało: migracje, struktura zawodowa, bezrobocie, przyrost naturalny, procesy urbanizacyjne?
Ni kij nie wiem czy to jest na temat, czy nie na temat i czy coś jeszcze ma być ;]
|