Wyświetl pojedynczy post
SV_
Senior Member
 
Od: 10.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#64
Stary 07.12.2008, 01:30
Dzięki ;]
Ktoś jeszcze jakieś rady? jak na razie mam "coś" takiego do tej pracy i to chyba sie do tego łapie ale nie wiem co jeszcze bo jak na razie trochę mało: migracje, struktura zawodowa, bezrobocie, przyrost naturalny, procesy urbanizacyjne?

Ni kij nie wiem czy to jest na temat, czy nie na temat i czy coś jeszcze ma być ;]
Odpowiedz cytując