Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
szejkspir
Member
Od: 10.2006
Offline
#
5149
07.12.2008, 00:24
arti
napisał(a):
w wywiadzie w dzisiejszej BG Jacek Bednarz stwierdził, że najlepszym prezentem mikołajowym byłaby dla niego zgoda na sprowadzenie 5 zawodników, których chce sprowadzić do Wisły
Mógłby ktoś wrzucić zdjęcia/skany w/w gazetki?
szejkspir
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do szejkspir
Znajdź inne posty napisane przez szejkspir