Wyświetl pojedynczy post
darotsok73
Senior Member
 
 
Od: 02.2008
Skąd: R22 Krk Południe

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#962
Stary 06.12.2008, 22:54
Co powiecie na taki "temacik"?
Idą Święta , wiadomo wigilia, potrawy , zwyczaje i rytuały..etc.

Moje luźne pytanie jest następujące: Zdarzyło sieę Wam w życiu gościć przy stole kompletnie przypadkową , niespodziewana osobę? , zaprosili(byś)cie kogoś takiego?

Może ktoś z Was był kiedyś takim niespodziewanym gościem wigilijnym ?