Wyświetl pojedynczy post
picasso
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#37
Stary 06.12.2008, 22:29
Ni_Ma napisał(a):Wyświetl post
do mnie jeszcze nie przyszedł.... ale ma jeszcze trochę czasu więc grzecznie czekam na Niego z butelką wina
rozumiem,że to będzie Mikołaj (niekoniecznie święty) z długą laską i wielkim worem ?
dziękuję za uwagę
Odpowiedz cytując