Temat
:
Co Ci przyniósł Mikołaj?
Wyświetl pojedynczy post
kuba_cf
Member
Od: 10.2007
Skąd: Jaworzno
Offline
#
32
06.12.2008, 21:46
1. KsiąŻka Lema do kolekcji
2. Mini choinkę
3. Słodycze (m.in. czekoladowy Mikołaj ) :]
kuba_cf
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do kuba_cf
Znajdź inne posty napisane przez kuba_cf