|
Pamietam jak sie tu wypowiadalem gdy skonczylo sie z koncem wrzesnia okienko transferowe,i wtedy wieszczylem porazki (nie tylko ja) takim skladem ,gdy wtedy zostalo jeszcze chyba z 7,8 kolejek,ze do zimy nie wolno nam stracic kontaktu z Lechem i Legia(choc wtedy my bylismy wyzej) .3 punkty straty do Legii (i zapewne jutro tez 3 do Lecha ,choc do LEcha tracimy praktycznie 4 punkty ,bo po łomocie 1-4 w Krakowie ,trzeba ich wyprzedzic chocby jednym punktem)to i tak jest bardzo dobra sytuacja,a i tak moglobyc lepiej ,gdyby przy tej nienajlepszej grze udalo sie wygrac z LKsem,Gornikiem i derby.Tak wiec z takim skladem i tak jak na obawy z wrzesnia nie ma co plakac .39 punktów jest jeszcze do zdobycia
|