IndykTSW napisał(a):

Mikołaj? Chyba tylko wczorajsze zwycięstwo Wisełki aaaa i old schoolowy szal który dostałem wczoraj od kumpla na meczu, sądzę że można to uznać za wpływ Mikołaja.
|
wpływ ale chyba alkoholu
ja nic nie dostałem ale sam sobie sprawiłem prezent kupując czapkę
