Wyświetl pojedynczy post
Proud
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2007
Skąd: Bydgoszcz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14
Stary 06.12.2008, 19:28
pawulon-82 napisał(a):Wyświetl post
ja dostałem 12cm nóż .ale z racji wykonywanego zawodu
mam nadzieję że ten zawód nie ma powiązania z Twoim nick'em

bo już się boje

a ja nic nie dostałem...
Powód: :)
Ostatnio edytowane przez Proud : 06.12.2008 o godz. 19:29.
Odpowiedz cytując