Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
JackDaniels
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: Z Polski

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#155
Stary 06.12.2008, 19:23
Kamson napisał(a):Wyświetl post
Oferta telefonów z zetafonu http://www.orange.pl/binaries/PL/Bin...95/2760325.pdf
Który byście brali i dlaczego?
nokia 3110 wiem co mowie bo ja wlasnie posiadam jest fantastyczna dobry wyswietlacz ładnie gra muzyka no i aparat w tej cenie nie jest najgorszy w telefonie zdjecia ladnie wychodza troche gorzej na kompie.
Odpowiedz cytując