Temat
:
Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
JackDaniels
Senior Member
Od: 06.2008
Skąd: Z Polski
Offline
#
155
06.12.2008, 19:23
Kamson
napisał(a):
Oferta telefonów z zetafonu
http://www.orange.pl/binaries/PL/Bin...95/2760325.pdf
Który byście brali i dlaczego?
nokia 3110 wiem co mowie bo ja wlasnie posiadam jest fantastyczna dobry wyswietlacz ładnie gra muzyka no i aparat w tej cenie nie jest najgorszy w telefonie zdjecia ladnie wychodza troche gorzej na kompie.
JackDaniels
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do JackDaniels
Znajdź inne posty napisane przez JackDaniels