Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
wredny.bardzo
Senior Member
Od: 11.2008
Offline
#
168
06.12.2008, 19:04
Przy rejestracji dostawało się taką karteczkę...
Co ja mam zrobić jak ją zgubiłem? :(
wredny.bardzo
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wredny.bardzo
Znajdź inne posty napisane przez wredny.bardzo