Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Serwatkus
Senior Member
Od: 04.2007
Skąd: Królewskie Miasto Kraków
Offline
#
3931
06.12.2008, 18:43
O ile się nie myle to trzeba przełączyć dysk z trybu SATA, poszukaj na googlu. Bo gdzies juz kiedys z takim wlasnie problemem i jego rozwiazaniem sie spotkalem.
Serwatkus
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Serwatkus
Znajdź inne posty napisane przez Serwatkus