przenosze moje pytanie z tematu o sprzęcie komputerowym, bo tamten temat jest gdzieś mało uczęszczany
co sądzicie o laptopach Toshiby

jak się prezentują na tle HP i Asusów
mam pewien problem z laptopem tej firmy. Mianowicie kupiłem go bez systemu operacyjnego. Ponieważ miałem od PC oryginalny jeszcze nie używany system to chciałem go wgrać. Jednak po rozpoczęciu instalacji wyskakuje komunikat o jakimś błędzie z dyskiem twardym, że należy sprawdzić dysk w celu przeskanowania go antywirusem...
wie ktoś może jak to rozwiązać...i czy w ogóle można wgrywać Windowsa XP na laptopa
mam dokładnie tego laptopa
http://www.allegro.pl/item496983571_...wdz_s am.html
z góry thx