Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5144
Stary 06.12.2008, 17:58
Garguła na tle Legii gra dobrze. Z drugiej strony ma już 28 lat... Musielibyśmy z nim kontrakt na 5 lat podpisać chyba żeby się zgodził przyjść. A wiemy że to jednak pewne ryzyko.


Za to ten ich bramkarz to kropla w kroplę Pawełek
Ostatnio edytowane przez Raporter : 06.12.2008 o godz. 18:02.
Odpowiedz cytując