Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
Od: 08.2008
Offline
#
5144
06.12.2008, 17:58
Garguła na tle Legii gra dobrze. Z drugiej strony ma już 28 lat... Musielibyśmy z nim kontrakt na 5 lat podpisać chyba żeby się zgodził przyjść. A wiemy że to jednak pewne ryzyko.
Za to ten ich bramkarz to kropla w kroplę Pawełek
Ostatnio edytowane przez Raporter : 06.12.2008 o godz. 18:02.
Raporter
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Raporter
Znajdź inne posty napisane przez Raporter