Właśnie przeczytałem, że wolnym zawodnikiem od dziś jest Radosław Janukiewicz( Januszkiewicz). Bramkarz Śląska Wrocław, którym to zachwycał się Franz Smuda. Grał ostatnio w Skodzie Xanti. Warto nabyć tego piłkarza, bo rekomenduje go Andrzej Dawidziuk a to jest prawdziwy fachman od bramkarzy.
Po za tym to tak jak już zostało to napisane w oficjalnym komunikacie prezesa trzeba sprowadzać młodszych piłkarzy. Ale młodszych Polaków to nie znaczy 25 ( bo tak przyjęło się mówić w naszej lidze, że 25- latek to młody perspektywiczny gracz) Dlaczego nie sięgnąć po takiego Tyrałe. Po taransferze Kuby mamy dobre kontakty z Dortmundem. A chodziły głosy że Sebastian Tyrała ma rudne wiosenną spędzić w Gdyni. Z naszego podwórka to zdecydowanie Pawłowski (dobrze radzi sobie w tym zagłębiu), warto obserwować tego Gancarczyka ze Śląska co będzie pokazywał wiosną.