Temat
:
[17. kolejka] WISŁA Kraków - ODRA Wodzisław Śląski, piątek 05.12.2008 20:00
Wyświetl pojedynczy post
mckoval
Senior Member
Od: 05.2005
Skąd: Kraków
Offline
#
38
06.12.2008, 17:43
fotki z meczu:
http://przegladligowy.pl/galeria,122.html#
89% graczy uważa że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11% wklej to do podpisu.
Badanie rynku - zarejestruj się za free
mckoval
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do mckoval
Znajdź inne posty napisane przez mckoval