|
No,ja już zakupiłem na próbę tego co podałeś stronę wcześniej.
No i na ile Ci on starcza?Cały czas myślałem,że taka jedna paka starcza na jakiś miesiąc.
Byłby ktoś uprzejmy i ułożył mi cykl treningowy na masę?
Posiadam ławkę : skośną,na nogi(uda+pośladki),drążek na plecy(z ławką)
i gryf długi+gryf łamany
i odpowiednia ilość ciężarków na gryf,hantle z możliwością zmieniania ciężaru
drążek
Ostatnio edytowane przez WiślakNH : 06.12.2008 o godz. 17:02.
Miasto Kraków - pozdrowienia dla Dobrych Chłopaków !!
|