Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3143
Stary 06.12.2008, 16:18
Najlepszy bylby remis - bo tylko 2 punkty ida do tabeli , wygrana Belchatowa tez by zla nie byla.
Groclin mam nadzieje nie wygra z Piastem - narazie 0-0 i byle tak zostalo.
Najmniej mozna liczyc na potkniecie Lecha
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując