|
Ta rewolucja kadrowa nie wygląda aż tak wspaniale, bo jak bysmy nikogo nie kupili to by nam zostalo kolo 5 rezerwowych! Więc pozbywanie sie wiekszosci zespolu jest bez sensu! Sprzedać (puscic wolnych) z 2 a kupic 4 i jeszcze w letnim zrobic podobną zamiane
|