Wyświetl pojedynczy post
krasny
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Toruń - zapraszam;)

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1186
Stary 06.12.2008, 13:09
A ja tam uważam, że Michał Stasiak z Zagłębia to bardzo niedoceniony zawodnik. Dobre warunki fizyczne i koordynacja (jak na obrońcę) + jak na swój wiek spore juz doswiadczenie.

Bednarz Bednarzem, ma dobre chęci i wydaje sie ze gdyby mial mozliwosci wieksze to naprawde sprowadzilby do klubu niezlych grajkow.
Powód: pomyrka:)
Ostatnio edytowane przez krasny : 06.12.2008 o godz. 13:09.

Odpowiedz cytując