Maciuś napisał(a):

|
Wedlug mnie nie potrzebne nam sa zadne transfery co pokazal wczorajszy mecz.
|
I z trudem będziemy ciułać kolejne punkty w ekstraklasie? Jeśli taka Wisła Cię interesuje, to owszem nie trzeba wzmocnień. Swoje wnioski wysnuwasz po meczu z ogórkami z Wodzisławia?