Wyświetl pojedynczy post
Lysy
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5135
Stary 06.12.2008, 09:21
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Wedlug mnie nie potrzebne nam sa zadne transfery co pokazal wczorajszy mecz.
I z trudem będziemy ciułać kolejne punkty w ekstraklasie? Jeśli taka Wisła Cię interesuje, to owszem nie trzeba wzmocnień. Swoje wnioski wysnuwasz po meczu z ogórkami z Wodzisławia?
Odpowiedz cytując