Wyświetl pojedynczy post
Crusi
Senior Member
 
 
Od: 09.2003
Skąd: Nowy Sącz

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5134
Stary 06.12.2008, 09:17
Z Boguskiego bym juz nie probowal robic skrzydlowego. Zostawic go jako cofnietego napastnika tak jak teraz gra. Zauwazcie ze on zaczyna blyszczec coraz lepsza skutecznoscia i nie mowie tego w przekroju wczorajszego meczu, ale calego sezonu. Juz nie marnuje sytuacji jak kiedys, tylko wiekszosc z zimna krwia wykancza. Niech sie rozwija dalej jako napastnik, odejdzie Brozek to ktos musi strzelac bramy.

Co do skrzydlowych, zostawilbym jednak Zienczuka, ale tylko na kontrakcie motywacyjnym i jako zmiennika, dlatego koniecznie trzeba znalezc kogos do pierwszego skladu. Jesli chodzi o Lobodzinskiego to dalbym mu spokojnie przepracowac caly okres przerwy zimowej. Jak nie zaskoczy w rundzie rewanzowej to niema upros, pozegnac.

Ze srodkowych pomocnikow pozbyc sie Vargi i Cantoro. Sobol niech wypelni kontrakt bo jemu nigdy nie brakuje woli walki, wiec jest wporzadku. Jirsak tez bedzie jak najbardziej ok, ale w zimie mu zaaplikowac jakies ostre cwiczenia na zwiekszenie wytrzymalosci, bo chlop ma sily na gora 60min. Do tej dwojki sprowadzic jakiegos typowo ofensywnego gracza.

Jesli chodzi o atak, to ja pozegnalbym Kmiecika, niema sensu go trzymac zeby wegetowal, niech idzie gdzies grac, bedzie to z korzyscia dla nas i dla niego. Pozostawilbym na ostatnie pol roku Niedzielana. Niech przepracuje przerwe i zobaczymy jak bedzie. Jak dalej bedzie stal w miejscu to pozegnac. Pasuje sie tez rozgladnac za jakims w miare mlodym, bramkostrzelnym napadziorem, ktory zastapi Brozka jak ten odejdzie. Wiem ze niebedzie to latwe, ale nie jest tez niemozliwe.
"WHAT DON'T KILL US, WILL MAKE US STRONGER"
THE WHITE STAR DIVISION
Odpowiedz cytując