Zieniu i Baszczu(jako środkowy obrońca) - kontrakty motywacyjne.
Sobol ma jeszcze 2 lata kontrakt i powinien go wypełnić.
Wtedy oczywiście- siedzą na ławce i zarabiają np 100Euro i jest ok. Chyba że mają super formę.
Bednarz musi mieć trochę kasy bo:
chcieli dać ok 2,5 mln złotych za Neia, a dostaliśmy teraz przecież 1mln złotych za reprezentantów, ok 1,5 mln złotych za Kokoszkę, więc może coś się uda jednak wygospodarować
Chociaż 2 świetnych zawodników do pola (skrzydłowy+napastnik) i solidny bramkarz. Wtedy Boguskiego przesuwamy do puli skrzydłowych i mamy: Boguski Łobodziński Zieńczuk Małecki i nie jest źle.