Wyświetl pojedynczy post
Raporter
Senior Member
 
Od: 08.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5132
Stary 06.12.2008, 08:15
Zieniu i Baszczu(jako środkowy obrońca) - kontrakty motywacyjne.
Sobol ma jeszcze 2 lata kontrakt i powinien go wypełnić.

Wtedy oczywiście- siedzą na ławce i zarabiają np 100Euro i jest ok. Chyba że mają super formę.

Bednarz musi mieć trochę kasy bo:
chcieli dać ok 2,5 mln złotych za Neia, a dostaliśmy teraz przecież 1mln złotych za reprezentantów, ok 1,5 mln złotych za Kokoszkę, więc może coś się uda jednak wygospodarować

Chociaż 2 świetnych zawodników do pola (skrzydłowy+napastnik) i solidny bramkarz. Wtedy Boguskiego przesuwamy do puli skrzydłowych i mamy: Boguski Łobodziński Zieńczuk Małecki i nie jest źle.
Ostatnio edytowane przez Raporter : 06.12.2008 o godz. 08:34.
Odpowiedz cytując