Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
888
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: ♪♫♪
Offline
#
3921
05.12.2008, 23:37
putinm
napisał(a):
co mi sie takiego zrobilo ze w photoshopie zamiast kursora mam jakas łapke ktora nie chce wykonywac zadnych polecen?
Może masz włączone jakieś narzędzie?
888
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 888
Odwiedź stronę domową użytkownika 888!
Znajdź inne posty napisane przez 888