Temat
:
[17. kolejka] WISŁA Kraków - ODRA Wodzisław Śląski, piątek 05.12.2008 20:00
Wyświetl pojedynczy post
marcinarsenal
Senior Member
Od: 04.2008
Offline
#
101
05.12.2008, 21:42
Pamiętam jak Skorża mówił, że Boguski stanie się kompletnym napastnikiem jak strzeli hattricka w meczu. No to Boguś liczymy na więcej
Zbigniew Boniek - "
Śmierć, wybuchowa atmosfera wisiały nad stadionem.
"
Michel Platini
- "Ten wieczór nie miał nic wspólnego z futbolem.
"
The Daily Mirror - "
Dzień w którym umarł futbol."
29.05.85
marcinarsenal
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do marcinarsenal
Znajdź inne posty napisane przez marcinarsenal