Temat
:
[17. kolejka] WISŁA Kraków - ODRA Wodzisław Śląski, piątek 05.12.2008 20:00
Wyświetl pojedynczy post
Nalokson
Member
Od: 07.2008
Offline
#
77
05.12.2008, 20:55
I znowu pierwsza połowa bez gola dla Wisły................
Nalokson
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Nalokson
Znajdź inne posty napisane przez Nalokson