Wyświetl pojedynczy post
Kibic_1906
Senior Member
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#69
Stary 05.12.2008, 19:12
Ja niestety również nie dam rady być na stadionie...cóż , choroba nie wybiera.Ale mam nadzieje ze dzis zobacze Wisełkę taka , jak rok temu: grającą pressingiem , skrzydlami i strzelajaca duuużo bramek W końcu jutro mikołajki więc mogliby sprawic jakiś prezent fanom
Odpowiedz cytując