Ja niestety również nie dam rady być na stadionie...cóż , choroba nie wybiera.Ale mam nadzieje ze dzis zobacze Wisełkę taka , jak rok temu: grającą pressingiem , skrzydlami i strzelajaca duuużo bramek

W końcu jutro mikołajki więc mogliby sprawic jakiś prezent fanom
