Wyświetl pojedynczy post
Zwitter
Senior Member
 
 
Od: 04.2004
Skąd: Staszów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#3917
Stary 05.12.2008, 16:53
Do uruchomienia gry Need For Speed Undercover potrzebny jest Service pack 3 Na Service pack 2 nie pójdzie?
Jeżeli ściągnę Service pack 3 to mogę go tak po prostu zwyczajnie zainstalować, czy może potrzebny jest format lub coś takiego?
Odpowiedz cytując