Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
Agnieszka
Senior Member
Od: 07.2006
Skąd: Kurdwanów
Offline
#
3916
05.12.2008, 16:46
Czy dziecko w wieku 10 lat za okazaniem legitymacji wpuszczą na mecz? czy MUSI być pełnoletni opiekun jeszcze?
"
Victoria Concordia Crescit
"
Agnieszka
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Agnieszka
Znajdź inne posty napisane przez Agnieszka