AYALA napisał(a):

|
kilka lat temu Wisełka intersowala sie Wilkiem z Lecha jak ten nie miał pewnego miejsca w Kolejorzu.Dziś lewy obrońca\pomocnik zasuwał jak Baszczu za najlepszych lat przy Reymonta.Teraz to już chyba można tylko pomarzyc o graczu Lecha
|
Nie tylko Wilkiem ,ale Zającem ,no i Reksiem.
Teraz byśmy mieli bajeczny skład .