Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1821
Stary 05.12.2008, 16:16
szczebrzeszcz napisał(a):Wyświetl post

najpier zróbmy porząek na swoim podwórku
Dokladnie, czy jakikolwiek pl klub zrobil cokolwiek by wejsc do LM?
Pokazcie mi choc jeden taki przypadek , gdzie swiezy mistrz Polski wzmacnia sie przed LM, zamiast oslabiac?
Nie bylo czegos takiego a na prawde LM to nie jest jakis raj tylko dla bogaczy, badz tylko dla tych bidakow, ktorym pofarci sie w losowaniu.

System jest tak zrobiony ze po pierwsze nagradza konsekwencje.Gdyby w pl byly choc 2 zespoly, ktore rok rocznie zdobywaja punkty chocby w Uefie, to juz dawno mielibysmy stale miesce w LM, jak ma to chocby Ukraina czy Rumunia a w najgorszym razie bylibysmy corocznie rozstawieni.

U nas od lat nie robi sie nic - w lidze panuje totalny marazm a przez lata nie bylo nawet 1 stadionu(moze poza truposzem z Chorzowa) gdzie mozna by bylo zagrac

Mozna by sparafrazowac reklame pewnego zlodziejskiego sklepu i stwierdzic ze LM nie dla idiotow.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując