<Crasch> napisał(a):

Za sam awans jest 4 mln Euro za zwyciestwo 650, za remis 300 + dodatki.
Najśmieszniejsza jest właśnie nazwa. Liga mistrzów gdzie graja mistrzowie z 8 krajów, a reszta to z tych krajówmiejsca 2-4, śmiech.
Oburzajace jest tez to że zajmujac 3 miejsce w swojej lidze oprócz wyokich premii ligowych od razu z górki dostaja jeszcze te 4 mln za awans.
|
bo w takim Mediolanie jak by przyjechał mistrz polski na mecz z Interem to przyjdzie góra 10 tyś widzów a jak przyjedzie 3 zespół ligi hiszpańskiej np. Barca czy Valencia to stadion wypełni 50-60 tyś . Kasa sie liczy i tyle.