Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1819
Stary 05.12.2008, 15:32
<Crasch> napisał(a):Wyświetl post
Za sam awans jest 4 mln Euro za zwyciestwo 650, za remis 300 + dodatki.
Najśmieszniejsza jest właśnie nazwa. Liga mistrzów gdzie graja mistrzowie z 8 krajów, a reszta to z tych krajówmiejsca 2-4, śmiech.
Oburzajace jest tez to że zajmujac 3 miejsce w swojej lidze oprócz wyokich premii ligowych od razu z górki dostaja jeszcze te 4 mln za awans.
bo w takim Mediolanie jak by przyjechał mistrz polski na mecz z Interem to przyjdzie góra 10 tyś widzów a jak przyjedzie 3 zespół ligi hiszpańskiej np. Barca czy Valencia to stadion wypełni 50-60 tyś . Kasa sie liczy i tyle.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 05.12.2008 o godz. 15:35.
Odpowiedz cytując