Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1168
Stary 05.12.2008, 15:09
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Na czym ta jego ofensywnosc ma polegac ?
na sredniej 2 gole na sezon ?
skoro na wielkie transfery sie nie zanosi to trzeba szukac innych rozwiązań,tańszych.Ci polscy zawodnicy co przychodzili do Wisły z zagranicy (np. Kuźba - za pierwszym razem jak był zdrowy,Czerwiec,Kaliciak,Bukalski,Węgrzyn,Franek) bardzo dobrze sobie radzili jak pamietam no może poza Matusiakiem i Niedzielanem który bardzo długo był kontuzjowany.Za granicą mało kto z naszych zawodników daje sobie rade np. Mila który był rezerwowym w Valerendze ,wrócił do polski troche pograł w ŁKSie a teraz decyduje o grze Śląska.Nawet Skorża sie nim zainteresował ale teraz to już z milion Euro trzeba wykartkowac.
Chyba już lepiej ściągnąc Polaka który w miare szybko sie zaaklimatyzuje w naszym kraju niż kolejnego latynosa krtóremu trzeba dac rok na przystosowanie sie do naszego klimatu.
Też bym chciał zeby do Wisełki trafił taki Stlic czy Lewandowski ale skoro nie ma na nich kasy to nic sie nie zrobi.Trzeba szukac tańszych.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 05.12.2008 o godz. 15:22.
Odpowiedz cytując