Temat
:
Wojsko czeka :)
Wyświetl pojedynczy post
slaskWKSslask
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław
Offline
#
165
05.12.2008, 13:32
1q2
Słusznie
W końcu w demokratycznym kraju , koniec zmuszania do czegokolwiek. Tym bardziej do tak idiotyczne formy spędzania czasu ;p. Wojsko juz nie czeka
slaskWKSslask
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do slaskWKSslask
Znajdź inne posty napisane przez slaskWKSslask