Bóg Trybun (objawion) napisał(a):

|
@nowy_piter - cała jego filozofia opiera się na indywidualnych umiejętnościach. Dziury między formacjami ogromne, gry na jeden kontakt jak na lekarstwo. Peszko jest wożenia piłki, Stilić od strzałów i podań, Rengifo do wykańczania - proste to jak barszcz. Na PL wystarcza.
|
Zobacz sobie akcje bramkowa, gra na jeden kontakt. Kilka innych akcji tez by sie znalazlo gdzie potrafili wymienic szybko pilke. Jak na polskie warunki, na tle silnego przeciwnika, zagrali naprawde niezle, trzeba to przyznac obiektywnie.
Rengifo nie tylko od wykanczania, takze do walki z przodu i walki o gorne pilki, ogolnie dobry jego wystep.
A ofenswny srodkowy pomocnik, jak wspomnieny Stilic, od czego ma byc, jak nie od podan i strzalow?