|
no miał co Smuda motywować.
od dawien dawna puchary we Wronkowie, do tego kilku młodych nieopierzonych piłkarzy głodnych sukcesów, którzy własnie w takich meczach maja sie pokazac, publicznosc tralalaal itd
ludzie, mamy mecz dzis, a wy sie tu Lechem jaracie
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno
|