Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1810
Stary 05.12.2008, 13:19
no miał co Smuda motywować.

od dawien dawna puchary we Wronkowie, do tego kilku młodych nieopierzonych piłkarzy głodnych sukcesów, którzy własnie w takich meczach maja sie pokazac, publicznosc tralalaal itd

ludzie, mamy mecz dzis, a wy sie tu Lechem jaracie
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując