Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#164
Stary 05.12.2008, 13:15
http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomos...wojskowej.html

Dzieki Ci Bogus;]

Nie spodziewalem sie ze dozyje czasow w ktorych jakikolwiek rzad, zrobi cos , by 'zylo mi sie lepiej';p a jednak.

I pomyslec ze te mendy w zmowie z urzedasami - przez ostatnie pol roku robily wszystko, by mnie, starca udupic.
Lacznie z nasylaniem na mnie psow - to akurat rok temu bylo , probami wymeldowania - czy udanymi ,dowiem sie niebawem, wysylaniem listow do rodzicow, w tym matki mieszkajacej poza krakowem, wezwaniami dla nich - ustanowieniem mi kuratora itp.

Nie chce sie narazac na niepotrzebne sankcje na forum ale chyba wszyscy sie domyslacie co i gdzie bym im wszystkim proponowal, by se wsadzili.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując