Wyświetl pojedynczy post
m_misiek
Senior Member
 
 
Od: 04.2006
Skąd: Prokocim

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#502
Stary 05.12.2008, 13:11
Jeżeli jest na forum jakiś zapalony miłośnik Civilization IV albo chociaż ktoś kto umie dobrze grać, proszę, żeby odezwał się do mnie na priv. Pozdrawiam
Odpowiedz cytując