Temat
:
No to gramy!! Wszystko o graniu na PC
Wyświetl pojedynczy post
m_misiek
Senior Member
Od: 04.2006
Skąd: Prokocim
Offline
#
502
05.12.2008, 13:11
Jeżeli jest na forum jakiś zapalony miłośnik Civilization IV albo chociaż ktoś kto umie dobrze grać, proszę, żeby odezwał się do mnie na priv. Pozdrawiam
m_misiek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do m_misiek
Znajdź inne posty napisane przez m_misiek