|
Wg mediów wraca też temat temat zatrudnienia tego Fina w bramce.
Tyle że przy Kazimierskim to i Mucha w parze z Fabiańskim broniliby jak ostatnio Pawełek, więc co to za różnica, czy przyjdzie Fin, Serb czy Polak.
Choć Fin może też będzie lubił wypić.
|