Wyświetl pojedynczy post
it
Senior Member
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5126
Stary 05.12.2008, 12:27
Wg mediów wraca też temat temat zatrudnienia tego Fina w bramce.

Tyle że przy Kazimierskim to i Mucha w parze z Fabiańskim broniliby jak ostatnio Pawełek, więc co to za różnica, czy przyjdzie Fin, Serb czy Polak.

Choć Fin może też będzie lubił wypić.
Odpowiedz cytując