Wyświetl pojedynczy post
Fan Lecha
Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pyrlandia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1803
Stary 05.12.2008, 11:10
Ja tylko nie rozumiem skąd ta frustracja, przecież to tylko puchar UEFA. Pieniędzy z niego raczej nie ma, wielkiej sławy także nie przynosi. Nawet jak awansujemy z grupy to wiosną trafiy pewnie na jakiś AC Milan . Co innego Liga Mistrzów, pierwszy polski zespół który tam awansuje odskoczy pewnie finansowo od reszty. "Sukces" (gra w fazie grupowej - dla plskich zespołów) oznacza przemęczenie zawodników oraz wyprzedaż na wiosne. Więc dla Wisły i Legii to duże korzyści
Odpowiedz cytując