Wyświetl pojedynczy post
koyoot
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: my sie znamy??

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1163
Stary 05.12.2008, 10:49
tofik napisał(a):Wyświetl post
Gdybym był...Cupiałem. Sprowadziłbym z zachodu np. z Holandii trenerów dla grup młodzieżowych i ME.
Podkupiłbym Legii Dowhania i zbudował 4 boiska treningowe na full wypasie.
Nie da rady Arsenal chcial Dowhania i ten jakos nadal siedzi w Legii.
Odpowiedz cytując