tofik napisał(a):

Gdybym był...Cupiałem. Sprowadziłbym z zachodu np. z Holandii trenerów dla grup młodzieżowych i ME.
Podkupiłbym Legii Dowhania i zbudował 4 boiska treningowe na full wypasie.
|
Nie da rady Arsenal chcial Dowhania i ten jakos nadal siedzi w Legii

.