Wyświetl pojedynczy post
mlynek
Senior Member
 
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#632
Stary 05.12.2008, 10:43
Witam znalazłem ciekawy artykuł na temat trenera bramkarzy naszego kochanego Klubu. Jak każdy widzi jest od dłuższego czasu problem na tej płaszczyźnie bo praktycznie kto nie stał w bramce to kiksy mu się zdarzały i to bardzo często. Nie mówie nieraz mecz życia każdemu sie trafił np. Sarnatowi i Pawełkowi z Barcelona ale chyba nie o to chodzi patrzac w dłuższej perspektywie czasu żeby raz wychodziło a raz nie bo tak to daleko się nie zajedzie nawet w lidze. Wystarczającym przykłedem jest ta runda i pare punktów stracone za sprawa Pawełka bo nie okłamujmy sie Ślask, Legia, Lech to w duzej cześci jego zasługa a jeszcze by się cos znalazło a to tylko pół rundy. Dobra już nie gledze i daję linka do artykułu


http://www.weszlo.com/news/1855