Z tego co się zdążyłem zorientowac Marszałek to największy frustrat na tym forum więc nie oczekuj od niego obiektywizmu
Szkoda Lecha, zagrali bardzo dobry mecz i zasłużyli na zwycięstwo. Na szczęście jeszcze nic nic straconego
edit.
cofam są jeszcze pan dudi i estovic
