Wyświetl pojedynczy post
e-wisla
Banita
 
Od: 11.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1798
Stary 05.12.2008, 09:42
jova napisał(a):Wyświetl post
Marszałek napisał(a):
Arboleda, jova a na co Ci on? na ligę?, bo przecież jak się zetknie z lepszym przecienikiem to wali babol za babolem. Odsyłam do bramek CSKAA.
całe szczęście, że Depor to leszcze...
Z tego co się zdążyłem zorientowac Marszałek to największy frustrat na tym forum więc nie oczekuj od niego obiektywizmu

Szkoda Lecha, zagrali bardzo dobry mecz i zasłużyli na zwycięstwo. Na szczęście jeszcze nic nic straconego

edit.
cofam są jeszcze pan dudi i estovic
Ostatnio edytowane przez e-wisla : 05.12.2008 o godz. 09:55.
Odpowiedz cytując