Temat
:
Europejskie puchary w wykonaniu polskich drużyn.
Wyświetl pojedynczy post
killzone
Senior Member
Od: 07.2008
Offline
#
1796
05.12.2008, 09:21
Fan Lecha
napisał(a):
w Wawie nie oglada
w Warszawie ziemniaku
pozatym jestescie ostatnia druzyną/ klubem jaka by normalni kibice Legii sie podniecali, fakt moze powiedziec ze ladny mecz zagrali ale nic wiecej. W sumie czego mamy wam zazdroscic, paru Pucharów Polski i zadnego Mistrzostwa? nie badz smieszny, macie swoje 5 minut to wykorzystajcie to, Legia miala swoj czas i to zdecydowanie dluzszy niz wy i zdecydowanie czesciej. wiec wyluzuj poslady z pisaniem ze Wisla czy tez my wam zazdroscimy
Powód: literówka
Ostatnio edytowane przez killzone : 05.12.2008 o godz. 09:21.
killzone
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do killzone
Znajdź inne posty napisane przez killzone